Ana Sayfa

Bookmark and Share

Firmalar
● Güzellik Merkezleri
● Cilt Bakım Merkezleri
● Dövme ve Kalıcı Makyaj Salonları
● Estetik Güzellik Salonları
● Lazer Epilasyon Klinikleri
● Plastik ve Estetik Cerrahi
● Saç Bakım Merkezleri
● Saç Ekim ve Tasarım Merkezleri
● Solaryum
● Spor Merkezleri
● Vücut Bakım Merkezleri
● Zayıflama Merkezleri
● Kuaför Salonları
● Çocuk Kuaförleri
● Erkek Kuaförleri
● Kadın Kuaförleri
● Kozmetik Ürünleri
● Açık Parfüm
● Bitkisel - Doğal Kozmetik Ürünleri
● Parfümeri - Kozmetik Ürünleri
● Zayıflama Ürünleri
● Masaj Merkezleri
● Masaj Salonları
● Masör - Masöz (Serbest)
● Malzeme Tedarikçileri
● Toptan Güzellik Salonu Malz.
● Toptan Kozmetik Ürünleri
● Toptan Kuaför Salonu Malz.
● Toptan Masaj Salonu MalzemecileriKozmetik Dünyası

Kozmetikde Herşey - Kozmetik Dünyası

Bilgi edinimi ve paylaşımı açısından olduğu kadar internet üzerinden kozmetik ürünlerinin alışveriş hacmi de gün geçtikce artıyor ülkemizde.

Kozmetik firmaları kendi tanıtımlarını hızla internet ornatımına kaydırıyor. Kozmetik hakkında bilgi edinmek isteyenler belki dakikalarca kendilerine güvenilir bilgi sağlayan sitelerde vakit geçiriyor..

Modern çağda insanlar için zaman çok değerli. Çoğu insanın ne yazık ki alışverişe bile vakti yok. Hızla artan bir sayıyla, ve özellikle çalışan hanımlar kozmetik alışverişlerini artık web üzerinden gerçekleştiriyor. Şu anda sitemizde kozmetik ürünlerinin satışı yapılmamaktadır. Biz, kozmetiktehersey.com ailesi olarak halihazırdaki amacımız sizlere doğru ve güvenilir bilgiyi sunmanın yanında, gelecekte kozmetik satışı konusunda da sizlere hizmet verebilmektir.

Ayrıca ülkemizdeki büyük kozmetik şirketleri hakkında ( örneğin Tekin Acar, YKM, Erkul, Sevil, Nivea, Avon) da sizlere bilgi (promosyonlar, kampanyalar, indirimler vs) vermeyi gelecekte planlamaktayız. Gene herhangi bir ilde açılan kozmetik fuarını, kozmetik şirketlerini ve kozmetik sektörünü daha yakından tanıyabilmeniz için, önceden sizlere duyurmayı gelecek dönemlerde düşünmekteyiz. Parfüm, yüz ve cilt bakımı, saç bakım ürünleri vs gibi, kozmetik ürünlerinin şu an itibariyle sitemizde satışı yapılmamakta olmasına rağmen, gösterdiğiniz ilgi bizleri önümüzdeki dönemlerde bu konu üzerinde düşünmemize sebep olmaktadır.

Sitemizde, makyaj nasıl yapılırdan, saç dökülmesine, deodorantların zararlarından gelin makyajına kadar çok geniş bir yelpazeyle konuları işlemeye çalıştık. 2. yılımızda göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, size daha iyi hizmet verebilmemiz için katkılarınızı bekleriz.

kaynak : http://www.kozmetiktehersey.com2010 © Kozmetik Ankara - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
26087916 Tekil Ziyaretçi